Promocje
Zestaw malarski 330 Barracuda 16/13 Professional
Zestaw malarski 330 Barracuda 16/13 Professional
412,63 zł 349,00 zł
szt.
Zestaw malarski Barracuda 14/13 BK03 - seria 330
Zestaw malarski Barracuda 14/13 BK03 - seria 330
431,03 zł 299,00 zł
szt.
Zestaw malarski  BARRACUDA  - 9 szt. - taśma GRATIS
Zestaw malarski BARRACUDA - 9 szt. - taśma GRATIS
292,04 zł 259,00 zł
szt.
Zestaw malarski BARRACUDA - 8 szt. - taśma GRATIS
Zestaw malarski BARRACUDA - 8 szt. - taśma GRATIS
215,97 zł 189,00 zł
szt.
Zestaw malarski 330 Barracuda 6 Basic
Zestaw malarski 330 Barracuda 6 Basic
202,00 zł 160,00 zł
szt.
Zestaw malarski 330 Barracuda 16/9 Professional
Zestaw malarski 330 Barracuda 16/9 Professional
407,70 zł 339,00 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Technologia Livinguard
10.jpg


Jak działa technologia Livinguard?

1

Wyłapywanie

Podłoża, takie jak tkaniny potraktowane tecnologią Livinguard, mają ~24 miliardów ładunków na centymetr kwadratowy. Ładunki te działają na patogeny w sposób który prowadzi do ich dezaktywacji.
Po kontakcie z tkaniną te drobnoustroje przyczepiają się do tkaniny. Ten etap nazywamy etapem wyłapywania albo “adsorpcji”.

2

Niszczenie

Dodatnio naładowany “magnes” ma ładunek silniejszy od ujemnego ładunku drobnoustrojów. Z tego powodu drobnoustroje są zmuszone do kapitulacji i ulegają całkowitemu zniszczeniu. Ściany komórkowe bakterii i drożdży oraz kapsyd lub białka otoczki wirusów ulegają degradacji, a nieszkodliwe substancje zawarte w komórkach tych drobnoustrojów wyciekają i ulegają rozpadowi.

3

I znowu…

Gdy drobnoustroje zostaną zniszczone, tracą swój ujemny ładunek. Następnie odpadają z tkaniny lub zostają z niej zmyte. Gdy przestrzeń, która dotychczas była zajęta przez komórki drobnoustroju zostanie zwolniona, uwolnione zostają też ładunki do których przyłączyły się komórki drobnoustroju. Tkanina działa dalej i stanowi ona rewolucyjną i zabójczo skuteczną broń. Broń ta cechuje się szerokim zakresem działania (różnorodność zabijanych drobnoustrojów), skutecznością (liczba zneutralizowanych zarazków), szybkością i trwałością działania.

Technologia, która zwalcza COVID-19.
Wywiad z producentem.

Podstawą technologii Livinguard jest zdolność powierzchni polikationowych do dezaktywacji drobnoustrojów, w tym bakterii, wirusów i wielu gatunków grzybów. Technologia ta umożliwia dezaktywację bez zjawiska wypłukiwania.

Podstawa ta opisywana jest w literaturze naukowej od dwudziestu lat, ale jej zrozumienie i zastosowania praktyczne są bardzo ograniczone. Firma Livinguard wykorzystała tę zasadę do wynalezienia i opatentowania nowej strategii, różniącej się od podejścia konwencjonalnego:

  1. Szereg metod wiązania różnych związków kationowych z tworzywami i innymi materiałami.
  2. Szeroka gama zoptymalizowanych środków chemicznych mających na celu dezaktywację bakterii i wirusów, bez użycia tradycyjnych metalowych środków przeciwdrobnoustrojowych, takich jak: srebro, miedź, cynk, itp.
  3. Metody łączenia tych elementów z innymi właściwościami, takimi jak: hydrofobowość, hydrofilowość, itp.

Zgodnie z literaturą naukową, metoda dezaktywacji wirusów najprawdopodobniej opiera się na zniekształcaniu białek kapsydowych poprzez adsorpcję ujemnie naładowanych białek do dodatnio naładowanej powierzchni. To ostatecznie prowadzi do uwolnienia RNA, które samo w sobie nie stanowi zagrożenia infekcji.

Badania wykazały, że po wielokrotnym płukaniu lub myciu tkaniny potraktowanej technologią Livinguard (tkaniny dotychczas przebadane) zachowują swoje właściwości bez zjawiska wypłukiwania. Brak wypłukiwania jest najważniejszym powodem, dla którego właściwości przeciwdrobnoustrojowe są tak trwałe a zarazem tak bezpieczne dla skóry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl